Pension Náměstí 10, ubytování Frymburk, tel: +420 702 090 616

Pohled na Lipno

Nahlédněte do pokoje

Nahlédněte do pokoje

Dobře se najíst je základ

Stezka v korunách stromů

Landal Marina Lipno

 • Ubytování

  Pension Náměstí 10 se nachází v krásném prostředí, turisticky atraktivním městečku Frymburku na jihu Čech. Pension je vzdálený pouhých metrů  chůze od Lipna. Ubytovat se můžete ve dvoj, troj  a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou také mezonetové apartmány. Ubytování poskytujeme celoročně.

  WEBCAMERA FRYMBURK.SUMAVA.EU

  POČASÍ V JIHOČESKÉM REGIONU

  POČASí

  Více informací

 • Restaurace

  Již v červnu 2016 opět otevřeme naši plně klimatizovanou restauraci, kde můžete v příjemném prostředí poobědvat i povečeřet s přáteli či s rodinou. Naším cílem je Vám nabídnout klidné a kulturní prostředí pro všechny, kteří ocení dobré kvalitní jídlo z čerstvých surovin a vstřícnou obsluhu. Restaurace díky svému citlivému členění skýtá příjemné prostředí i pro nekuřáky.       

   

  Nápojový lístek: Široká nabídka vín z našeho vinného listu uspokojí i opravdu náročné milovníky vína, která jsou pečlivě vybraná z vyhlášených oblastí. Pro pivaře máme nabídku točeného piva Pilsner Urquell a Gambrinus. Nechybí ani nabídka koňaků a whisky.

  Více informací

 • Frymburk

  Rodinný Pension N.10 naleznete na náměstí malebného městečka Frymburk v Jižních Čechách, který se rozkládá výhradně na levém břehu Lipna. Rodinný Pension N.10je jen několik desítek metrů od břehu „českého moře“ v srdci Šumavy. Bez pochyb se městečko nachází v jedné z nejatraktivnějších a nejoblíbenějších turistických lokalit České republiky. Lyžařské areály STERNSTEIN a HOCHFICHT jsou nejbližší sjezdovky na rakouské straně, Skiareál Lipno je vzdálen cca 10 minut vozem. Těšit se můžete na 1. sezónu Skiparku ve Frymburku, který má dvě nenáročné (modré) sjezdovky. Ve Frymburku máte možnost také navštívit aquapark, saunu, zajít si na squash, bowling či tenis. Vše Vám pomůžeme zajistit předem, pokud některou z aktivit neobsahuje již zvýhodněný pobytový balíček.


  Více informací