Pension Náměstí 10, ubytování Frymburk, tel: +420 702 090 616

 • Accommodation

  Pension Náměstí 10 se nachází v krásném prostředí, turisticky atraktivním městečku Frymburku na jihu Čech. Pension je vzdálený pouhých 400 metrů  chůze od Lipna. Ubytovat se můžete ve dvoj, troj  a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou také mezonetové apartmány. Ubytování poskytujeme celoročně.

  POČASÍ V REGIONU  More information

 • Restaurant

  Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do plně klimatizované restaurace, kde můžete v příjemném prostředí poobědvat i povečeřet s přáteli či s rodinou. Naším cílem je Vám nabídnout klidné a kulturní prostředí pro všechny, kteří ocení dobré kvalitní jídlo z čerstvých surovin a vstřícnou obsluhu. Restaurace díky svému citlivému členění skýtá příjemné prostředí i pro nekuřáky.        
  Denní nabídka: mezinárodní kuchyně, čerstvé ryby, speciality z darů moře, minutky po celou otevírací dobu

  Nápojový lístek: Široká nabídka vín z našeho vinného listu uspokojí i opravdu náročné milovníky vína, která jsou pečlivě vybraná z vyhlášených oblastí. Pro pivaře máme nabídku točeného piva Pilsner Urquell a Gambrinus. Nechybí ani nabídka koňaků a whisky.

  More information

 • Frymburk

  Rodinný Pension N.10 naleznete na náměstí malebného městečka Frymburk v Jižních Čechách, který se rozkládá výhradně na levém břehu Lipna. Rodinný Pension N.10 je jen několik desítek metrů od břehu „českého moře“ v srdci Šumavy. Bez pochyb se městečko nachází v jedné z nejatraktivnějších a nejoblíbenějších turistických lokalit České republiky. Lyžařské areály STERNSTEIN a HOCHFICHT jsou nejbližší sjezdovky na rakouské straně, Skiareál Lipno (http://zima.lipnoservis.cz/) je vzdálen cca 10 minut vozem.

  Ve Frymburku máte možnost také navštívit aquapark, saunu, zajít si na squash, bowling či tenis. Vše Vám pomůžeme zajistit předem, pokud některou z aktivit neobsahuje již zvýhodněný pobytový balíček.

  More information